Brakuje Ci mocy w ciągniku albo chcesz jej mieć więcej?

Chcesz zwiększyć prędkość prac polowych?

Chcesz ograniczyć spalanie?

Stoisz przed zakupem nowego ciągnika i chcesz podjąć dobrą decyzję?

Jeśli na jedno z powyższych pytan odpowiedziałeś TAK - to trafiłeś w dobre  miejsce.

Zajmujemy się profesjonalnym zwiększaniem mocy traktorów w bezpieczny sposób...

 

Optymalizujemy pracę każdego ciagnika czy maszyny indywidualnie gdyż nasz zespół tworzy międzynarodowe grono najlpeszym specjalistów z Europy mających długoletnie gdyż ponad 15 letnie doświadczeniem co gwarantuje  bezpieczeństwo wykonywanych modernizacji.

Pracujemy z wykorzystaniem w celach pomiarowych homologowanej hamowni WOM do badania traktorów zarówno przed, w trakcie jak i po modernizacji.

Optymalizacje wykonujemy głównie poprzez wykonywanie indywidualnie nowego oprogramowania dla celów konkretnego silnika czy całej jednostki napędowej w oparciu o potrzeby Twoje i Twojego gospodarstwa, przeprowadzonymi przez nas badaniami nad danym typem ciagnika jak i aktywnymi pomiarami pracy silnika np:pomiarami na hamowni, pomiarami składu i temperatury spalin.

Ponadto optymalizacje mają na celu także polepszenie współpracy silnika ze skrzynią automatyczną, lepszą kalibrację pedału gazu, lepsze generowanie momentu obrotowego w zalezności od obciążenia (lepsze działanie Power-Boost) czy wręcz jak w przypadku silników marki New Holland rozblokowanie Power-Boost który seryjnie potrafi być całkowicie zblokowany.

Sprawdź o ile wzrośnie moc w Twoim ciągniku po wykonaniu usługi u nas - katalog przyrostu mocy.

Zanim zdecydujesz się na podniesienie mocy, możesz poczytać o kilku z setek wykonanych przez nas modernizacji - realizacje.

Jeśli masz jeszcze jakieś ostatnie pytania przed zamówieniem usługi - zapraszamy do kontaktu z nami.

Pozdrawiam i Zapraszam
Robert JM Halicki
Mistrz Polski w Wyścigach

 
 
Wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie, drukowanie, kopiowanie lub rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych
na stronach tego serwisu jest zabronione. Wszystkie elementy graficzne, zdjęcia i teksty są chronione prawem autorskim należącym do ich autorów.